BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Wycinanie grafik z folii samoprzylepnej

Oferta dotyczy wykonania kompleksowego szyldów i reklam wizualnych, jak i wycinania pojedynczych liter i przeróżnych kształtów z foli samoprzylepnej różnych klas. Wykonujemy loga, napisy na pojazdy, szablony np. do piaskowania na szkle i do malowania. Jesteśmy bardzo elastyczni w swojej ofercie, nie mamy ustalonych godzin pracy pracujemy niejednokrotnie całodobowo, działamy błyskawicznie począwszy od wykonania projektu po gotowy wyrób. Możecie u nas zamówić same litery do wyklejenia lub zlecić wszystko nam, jesteśmy otwarci i elastyczni. Na potrzeby filmu wyklejamy szyby folią mrożoną, wykonujemy loga i napisy oraz wszystkie usługi w tym temacie.

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.