BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Usługi tapicerskie

Oferta dotyczy szycia tkanin, drapowania, upinania, pikowania i wszystkich czynności związanych z tkaniną i materiałami tapicerskimi, obciągamy również - guziki oczywiście.

Na potrzeby dekoracji filmowej czy teatralnej horyzonty, bleckboxy, zastawki obijane surówką i malowane - to nasz chleb powszedni. Mamy również ofertę dla klienta indywidualnego, np. wykonanie siedzisk do motocykli, kanapy, wygłuszanie drzwi oraz różne zlecenia typowe i z wyzwaniem, którego nie boimy się podjąć

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.