BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Usługi szklarskie

Oferta dotyczy szklenia w prostym znaczeniu tego słowa, jak i również wykonujemy: drzwi, akwaria, lustra, naświetla, półki, szlifujemy i fazujemy, piaskujemy różne wzory w zależności od pomysłowości klienta jak i całe tafle, wykonujemy tablice nagrobkowe metodą piaskowania, wykonujemy zabudowy szklane np. z systemu rurowego. Posiadamy w ofercie różne typy szkła takie jak: szkło bezpieczne - tzw. klejone różnych grubości, szkło ornamentowe, lustra, szkło antisol - np. do tablic nagrobnych, lakomat - mat/połysk i inne dostępne na rynku.

Działamy błyskawicznie i niejednokrotnie całodobowo, ponieważ cenimy czas naszych klientów i nasz oczywiście, bo czas to pieniądz. Dla potrzeb filmu i efektów specjalnych wykonujemy również gadżety ze szkła cukrowego lub żywicy, takie jak: butelki, kieliszki, szyby itp.

 
 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.