BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Usługi spawalnicze i ślusarskie

Oferujemy spawanie stali, aluminium, blach kwasoodpornych oraz lutowania blach cynkowych, ocynkowanych i miedzianych. Wykonujemy kraty np. z elementów kutych i nie tylko, balustrady, drzwi ognioodporne oraz inne.

Posiadamy sprzęt spawalniczy wysokiej klasy: zwykłe spawarki łukowe, migomat, palniki acetylenowo-tlenowe. Spawamy w osłonie argonu i dwutlenku węgla. Współpracujemy z firmami kowalskimi, które wykują każdy zlecony detal oraz firmami które tną metal z dokładnością do setnych milimetra.

Dzięki tym maszynom i wykwalifikowanym spawaczom i ślusarzom jesteśmy w stanie wykonać prawie wszystko nie tylko na potrzeby dekoracji filmowych, a nasz spawacz pewnie  odważył by się pospawać kolczyki, bez zdejmowania kobiecie z ucha.

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.