BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Termoformowanie

Oferta dotyczy wykonania elementów i detali na termoformierce próżniawej według wzoru lub projektu indywidualnego. Do celów filmowych robimy w ten sposób np. grzejniki rzeliwne z różnych epok, matryce do sztukateri np. kafle piecowe i kuchenne, przełączniki i gniazdka zgodne z epoką wykonywanej dekoracji filmowej itp. Dla klientów z poza kinematografi oferujemy np. liery i cyfry przestrzenne podświetlane wykonane np. z hipsu do reklamy wizualnej, wszelkiego rodzaju pojemniki i sortowniki na narzędzia, wymyślne detale do twojego auta, matryce dla sztukatorów do odlewów gipsowych itp.

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.