BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Realizacja projektów scenograficznych i architektonicznych

   Oferta dotyczy realizacji wszeklich projektów dotyczących scenografii filmowej, teatralnej, eventowej jak również archtektonicznej. Współpracujemy z nawybitniejszymi scenografami, arhitektami i dekoratorami wnętrz z kraju i zagranicy

  W dorobku mamy ponad 60 różnego rodzaju wykonanych dekoracji do znanych filmów, spektakli i seriali, niezliczoną ilość dekoracji do reklam i imprez.

  Od dawna zajmujemy się tą działalnością i dzięki naszym pracownikom ktorzy są specjalistami od prac ogólno-budowlanych, stolarskich, ślusarskich, elektrycznych, hydraulicznych, elektronicznych i innych, jesteśmy w tej branży zawodowcami.  Nasze wyroby to nie tylko jednorazowe gadżety filmowe, ale również takie, które wykonujemy na "życie".   Remontujemy domy i mieszkania w pełnym zakresie, urządzamy ogrody i robimy do nich altany, studnie, wiatraki, pergole, ogrodzenia i meble. 

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.