BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Oferta

Oferta naszej firmy jest dość obszerna i zarazem elasycznie dopasowana do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Dysponujemy maszynami i urządzeniami na których nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią zrobić cuda nie tylko do dekoracji filmowej ale rownież dla klienta z poza rynku sztuki filmowej.

Wykonujemy wszelkie prace remontowo-budowlane, spawamy nie tylko stal, robimy meble nawet te nietypowe, wycinamy i grawerujemy na frezarce CNC, tniemy styropian i styrodur na ploterze termicznym, wycinamy litery i różne kształty na ploterze do foli, formujemy różne kształty na termoformierce próżniowej, wykonujemy przeróżne formy sztukatorskie, itd...., itp....

Nie sposób wymienić wszystkiego, najpościej jest się z nami skontaktować a na pewną problem będzie rozwiązany. 

 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.