BUDOWA DEKORACJI

FILMOWYCH

Jeśli myślisz o realizacji czegoś niebanalnego, oryginalnego, o czymś czego nikt by się nie podjął, to dobrze trafiłeś. Mamy nadzieje, że na naszej stronie, znajdziesz wystarczająco dużo informacji, a zarazem chęci na współprace.

REKLAMA

DEKORAL

Cięcie termiczne, frezowanie i grawerowanie CNC

Oferujemy bardzo precyzyjne wycinanie ploterem termicznym CNC różnych kształtów 2-D i 3-D np. liter, listew ozdobnych, kolumn, tralek, gzymsów, zwieńczeń itp. w extrudowanych i expandowanych piankach polistyrenowych, polietylenowych, poliuretanowych i polipropylenowych, a przekładając to na język mniej fachowy w różnego rodzaju styropianie, styrodurze, piance czy gąbce. Świadczymy też wycinanie różnych kształtów, frezowanie i grawerowanie ploterem CNC w różnych materiałach np. drewnopochodnych, tworzywach sztucznych i miękkich metalach.

Ploter CNC ma bardzo szerokie zastosowanie, można go wykorzystać w realizacji projektów wyposażenia i wykończenia wnętrz, ażurowych ścianek działowych, ekranów, parawanów, paneli i innych. Możemy również wygrawerować płaskorzeźby w różnych materiałach.

Oferta nasza jest skierowana nie tylko do firm, ale również do klienta indywidualnego. Często tak bywa, że mamy pomysł np. na fajne ażurowe drzwiczki, niepowtarzalny brelok czy też chcemy komuś podarować płaskorzeźbę z jego podobizną wygrawerowaną w bejcowanym drewnie, a nie wiemy gdzie szukać realizacji naszych pomysłów. Idealnym rozwiązaniem jest firma TOM-BUD.

Jesteśmy w stanie zrobić coś fajnego i niepowtarzalnego niewielkim nakładem finansowym z naszego czy gotowego projektu, a nawet ze zdjęcia.    
 

Nie tylko dekoracje

   Poza działalnością usługową, prowadzimy również sklep z materiałami do remontów i wystroju wnętrz.
   Sprzedajemy farby, kleje, lakiery, zaprawy, listwy, ceraty, narzędzia i wiele innych....
   Przy większych zakupach transport na terenie Pruszkowa gratis.

 

Wypożyczalnia rekwizytów

   W naszych zbiorach mamy szereg butaforskich i prawdziwych gadżetów filmowych z różnych epok takich jak: szyldy, kuchnie i piece kaflowe, zasieki, szlabany, budki wartownicze, grzejniki, wyposażenie łazienek i kuchni z minionych lat. Jeżli czegoś nie mamy gotowego, to po prostu to robimy.